Rozváděče

SKP: 31.20.31

Použití

Rozváděče se používají k napájení různých zařízení. V případě rozváděčových stojanů pro napájení zabezpečovacího zařízení se vytvářejí potřebná napětí (napěťové sběrnice) k napájení závislostních, obvykle reléových obvodů.

Popis

Rozváděče tvoří elektrické přístroje pro připojení, jištění a měření napětí a proudu, případně dalších elektrických veličin potřebných pro napájení toho, kterého zařízení. Mohou obsahovat např. relé kontrolující velikost a charakter vstupního napětí, přístroje pro přepnutíí na náhradní zdroj, případně na baterie, přepěťové ochrany a další prvky.

Dodávání

Rozvaděče se dodávají jako celky, buď ve formě plastových skříní, určených pro montáž na betonový základ nebo přímo na zeď objektu, nebo ve formě rozváděčových stojanů, určených pro montáž do stojanových řad reléového nebo hybridního zabezpečovacího zařízení.

Příklady použití rozváděčových stojanů vyrobených v NTD s.r.o.

  • DAS Dresden, SRN - rozváděče pro technologická zařízení, určená k hlídání úniku škodlivin při výrobním procesu.
  • NH Ostrava – rozváděč pro elektronické zabezpečovací zařízení Modest
  • Dopravní podnik Praha - METRO, rozváděče pro reléové zabezpečovací zařízení na trase C (stanice – Hlavní nádraží, Vltavská, Florenc, Budějovická, Háje atd., celkem 14 stanic)
  • Rozváděče pro RZZ v žst. Lovosice

NTD group a.s. má zaveden systém jakosti a je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016

NTD group a.s. vlastní dceřiné společnosti NTD s.r.o. a Kabelcom spol. s r.o.

Nahoru, NTD group a.s. 2020
Realizace Marpel webdesign